lumirek

Můžu při zánětu v krku kloktat savo?

Samozřejmě ředěné vodou.

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. !!! Víš co je Savo ? Přečti si o tom na netu. Použij Stopangin, popř. nějaké pastilky.

Další odpovědi
lexx

To je vtip, že jo.
Doplňuji:
Sakra chlape ! Sežeň si domácí slivovici 50–60% a můžeš kloktat i polykat. Příjemné s užitečným. Vyzkoušeno.

bolak

Můžeš kloktat slanou vodu. Sůl je NaCl a voda je H20, z chemickýho hlediska je to dezinfekce na třetí a prakticky zadarmo.

pusinka50

Zakloktej savo a už nikdy kloktat nebudeš muset. Ptáš se opravdu vážně nebo jen zkoušíš naše nervy, jaké hloupé otázky jsme schopni ještě vydržet? Stopangin je výborný nápad, koupit ve spreji a několikrát denně si 2×-3× sříknout na mandle dozadu do krku. Sice se zblázníš prvotním pálením, ale za chvilku to přejde a za pár dní máš po zánětu, je to rychlé a účinné

Mirdas

V případě že se umíš dohovořit znakovou řečí a živit se chceš pantomimou … !