ahold

Můžu požádat Městský úřad o adresu jiné osoby?

Dříve to, po předložení OP tazatele a zaplacení nějakého poplatku, nebyl problém.

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, ale můžete požádat tiskopisem „Žádost o zprostředkování kontaktu“ o kontakt s osobou. Záleží jen na ní, jestli se s Vámi spojí. Poplatek je 500,– Kč.

Další odpovědi
zzzzz

Požádat můžeš, ale oni ti ji nesmí dát. Porušili by zákon na ochranu osobních údajů. Je ale možné, požádat úřad, aby tu osobu informoval o tvé adrese a za to je ten poplatek. Nevím ale, zda to platí po celé čr nebo jen ve některých obcích. 🙂

zzzzz

jj, je to to, co napsala marsi, nemám už pro ni ale palec:-))