Avatar uživatele
773038948

Můžu používát masážní strojek na nohu když…

mně sundali včera sádru a mela jsem natažení a podvrtnutí kotníku zustala me tam ješte trochu boulička ale řekli že s tim mam cvičit a za týden se uvidí jestli me pošlou na rehabelitace.Ten strojek vybruje ale používa se spíš na masáže zad, mužu ho použít i na nohu?? nebo by to mohlo vyvolat vetší bolest a zpusobit nejaké komplikace?…Dekuji za odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

vibrace mohou způsobit bolesti
zkus ho použít, když tě to bude
bolet, tak ho nepoužívej a bude
lepší počkat na rehabilitace ..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
TokFan

Ahoj,
nejsem sice lékař… každopádně, pokud ti ji sundali včera, raději bych neriskoval. Je možné, že by se nic nestalo, ale je možný i opak. Počkal bych nějakou dobu (třeba dva dny) a pak bych to zkusil, kdyby to hodně bolelo strojek vypni, když to půjde snést pokračuj. Jinak i když je ten strojek určen na masáže zad, použij ho klidně i na ruku, doma jeden také mám a běžně s ním masíruji co se dá 🙂. Jinak po zlomenině je důležitá rehabilitace, doporučuji např. vířivky (skvěle uvolní a bez bolesti) později jsou dobré i ty masáže a cviky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Raději bych to po sundání sádry nepoužívala a počkala, až po rehabilitacích. Zkuste si to masírovat třeba žínkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek