Můžu používát masážní strojek na nohu když…

mně sundali včera sádru a mela jsem natažení a podvrtnutí kotníku zustala me tam ješte trochu boulička ale řekli že s tim mam cvičit a za týden se uvidí jestli me pošlou na rehabelitace.Ten strojek vybruje ale používa se spíš na masáže zad, mužu ho použít i na nohu?? nebo by to mohlo vyvolat vetší bolest a zpusobit nejaké komplikace?…Dekuji za odpověd

Nejlepší odpověď
briketka10

vibrace mohou způsobit bolesti
zkus ho použít, když tě to bude
bolet, tak ho nepoužívej a bude
lepší počkat na rehabilitace ..

Další odpovědi
TokFan

Ahoj,
nejsem sice lékař… každopádně, pokud ti ji sundali včera, raději bych neriskoval. Je možné, že by se nic nestalo, ale je možný i opak. Počkal bych nějakou dobu (třeba dva dny) a pak bych to zkusil, kdyby to hodně bolelo strojek vypni, když to půjde snést pokračuj. Jinak i když je ten strojek určen na masáže zad, použij ho klidně i na ruku, doma jeden také mám a běžně s ním masíruji co se dá 🙂. Jinak po zlomenině je důležitá rehabilitace, doporučuji např. vířivky (skvěle uvolní a bez bolesti) později jsou dobré i ty masáže a cviky.

marci1

Raději bych to po sundání sádry nepoužívala a počkala, až po rehabilitacích. Zkuste si to masírovat třeba žínkou.