Lukasy

Mužu použit windows na jiny pc?

Přestal bych použitak pc a windows co mam na něm nainstalovaný bych si nainstaloval na nový pc.

Nejlepší odpověď
anonym

podle práva – pokud máš OEM verzi, tak to nejde, protože je svázané s PC. Jinak ano. Problém ti nastane už při instalaci na jiné PC, Microsoft to má provázaný i s hardwarem. Takže ti PC zařve „nelegální kopie“ nebo tak něco.
Ono stačí vyměnit i v původním PC pár hardwarových komponentů a je stejný problém.

Další odpovědi
anonym

Můžeš, pokud máš zakoupený krabicový Windows. Pokud je máš nelegálně, tak vlastně můžeš taky :)