Můžu použít obranný pepřový sprey v kuchyni jako pepř klasický?

Odpovědi
anonym

Můžeš.

Lamalam

Pokud jsi zvyklý vařit v plynové masce, tak proč ne?

Cenobita

Principiálně ano, ale v tom obranném mohou být další chemikálie, které nejsou určené ke konzumaci (hnací plyn, případně rozpouštědlo). nejspíš se ti nic nestane ale je to stejné jako mazat si vazelínu na chleba, přežiješ, ale není to smysluplné.

zjentek

Těžko, v pepřovým spreji je často chilli, nebo jiná pálivá paprika!
Tedy pepřem je tady myšlen kajenský pepř-

https://www.go­ogle.cz/search?q=ka­jansk%C3%BD+pep­%C5%99&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=lmQHWOO0G4au­8wfR76igBA