Rozamunda

můžu použít na žehlené vlasy tužidlo ? proti zkudrnatění ?

Odpovědi
badisko

Urcite to nedoporucuji … nebot se ti tuzidlo bude pripekat na zehlicku.. ktera je potazena teflonem a jde to pak hrozne spatne dolu a muzes pri odstraneni laku poskodit teflonovou vrstvu a tak zehlicku poslat k sipku …
Pokud myslis… az po zehleni vlasu tak samozdrejme muzes.. ale na to jsou i jine pripravky a neznici ti valsy jako tuzidlo treba>> Metrix ochranny vyhlazujici sprej<<
sezenes ho jak v drogerii tak u kadernictvi …
PS; zehlicka dost poskozuje vlasy .....takze ti ho doporucim pouzivat …:D
nebo se porad s kadernici …