tuCZek

Můžu použít bez problémů k podnikání verze Microsof Windows Home a Office home?

Bude mně to v něčem omezovat?

Nejlepší odpověď
led

MsWindows Home, podmienka je legálnosť, tj doklad o registrácii a zakúpení.
Miesto Ms Office Home použite Open Office, je rovnocenný a bezplatný (ušetríte). Len si nastavte ukladať a nahrávať dokumenty MsOffice. Výhoda je, že prečíta aj nové formáty dokumentov MsOffice.
http://www.ope­noffice.cz/

Další odpovědi
mosoj

OS můžete pro podnikání použít jakoukoliv verzi.

U aplikací Office je to takto :
Je to o tzv balíčcích.
Office pro komerci a Office pro domácnost (studenty) obsahují naprosto identické aplikace, jenom v komerčním balíčku je navíc Microsoft Outlook.

Office open org.( poslední verze 3) lze pro podnikání používat.

Hlada

Windows XP Home můžete, Office Home ne. Ten je určený jen pro nekomerční použití, je to také napsáno v titulní liště okna. Funkčně je ovšem stejný s komerční verzí.