Můžu zvracet po čaji, který je od včerejška uvařený?

Ahoj, mamka včera vařila čaj a já jsem ho dneska vypila. Byl už od vcerejska v hrnku, ničím nepřikrytý. Mohla bych po něm zvracet?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Klidně ano. Já už jsem zvracela po různých nápojích a ani nemusely být den staré.

Další odpovědi
Hlada

Učitě ale ne z toho důvodu, že by byl nějak zkažený. Při vaření čaj přechází teplotou pasterizace.

tforro

No, jestli v máte doma teplo, tak se klidně ten čaj v malém hrnku může začít kazit už po 12 h. Jestli v tom čaji necháváte celou dobu válet pytlík, tak se umí v teple zkazit ještě dřív.
Lepší je ho uchovávat ve větším množství v nižší teplotě, než je pokojová, a bez čajových sáčků.

jozefnovotny

Pokud ti tam do toho něco nepřidali tak ne.Taky ho někdy tak piji