Lucimia

Můžu pít mléko u zánětu ledvin?

Zapomněla jsem se dnes na kontrole u lékaře zeptat. Vím, že třeba u zánětu dýchacích cest by se mléko pít nemělo protože zahleňuje, ale když je zánět „až“ v ledvinách a mlékem v podstatě nepřijdou do styku? Nevíte někdo? Už to nemůžu bez mléka vydržet.

Nejlepší odpověď
ten který je

Pokud berete antibiotika tak nepijte žádné mléko.Mléko a třeba activia Vám pomůže až doberete antibiotika.

Další odpovědi
vyneve

o tom, že by se nemělo pít mléko u zánětu ledvin jsem neslyšel.
nemůže se pít spolu s tetracyklinama-typ antibiotik. Ty předpokládám neužíváte.

pro úplnou jistotu si přečtěte příbalový leták léku..

myslím, že mléko bez obav pít můžete…