Kordex

Muzu pit a kourit od 15-ti?

Chci se zeptat, kdyz mi je 15 tak mi nemuzou prodat alkoholicke ani tabakove vyrobky. Ale pit alkohol a kourit muzu protoze jsem za sebe zodpovedny ze?

Nejlepší odpověď
www

Jestli to ještě neumíš, neuč se to!
Jestli ano, dělej jak myslíš, třeba proti zákonům a přeji hoodně úspěchů na schodech dolů 😁
Zkušenost

Další odpovědi
baghira

Dělej si co chceš, je to tvoje zdraví.
Slovo „zodpovědný“ mi v této souvislosti zní velmi komicky :)

Drap

Právě proto, že jsi za sebe zodpovědný, tak by jsi neměl pít ani kouřit, protože oboje je od 18-ti

fcoop

Zeptej se svých rodičů,určitě ti správně a rychle poradí.

MrGandy

České děti kouřív průměru od 11 let.

Je to špatný …

hanulka11

právě tím, že se cítíš zodpovědný …měl by ses na to vykašlat