rtepp

Můžu perlinku lepit na cihelnou stěnu lepidlem na dlažbu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, můžeš. Lepidlo na dlažbu však většinou vychází dráž, než běžné stavební lepidlo.

Další odpovědi
mosoj

KIidně lep. Použij to nejlacinější lepidlo, stěrku atd. Osobně bych ale použil stěrku s co největší propustností, to jest s nejnižším „mí“. Maximálně tak 20 mí ( řecké písmeno). To lepidla nemají. Ty mají mí vysoké !!! Nebude ti potom zeď dostatečně dýchat.
Doplňuji:
Cukrar raději bych se nepřel. Difuse je v tomto případě považována za dýchání.

cukrar

ano, můžete, není v tom problém.

Zdi nedýchají, je to mnohokrát vyvrácený mýtus.