Legends

Můžu otěhotnět když nemám již 4 měsíce menstruaci?

Nejlepší odpověď
iceT

Napřed by se měla zjistit příčina absence menstruace,a pak teprve zvažovat těhotenství,vzhle­dem k tomu,že menstruaci nemáš(pokud ti není přes 40 let a nejsi v menopauze).přichá­zí v úvahu buď již probíhající těhotenství(vzácně se menstruuje i v první fázi těhotenství)nebo spíš nějaká nemoc.Každopádně nelze spoléhat na to,že když nemáš menstruaci,tak nemůžeš otěhotnět.

Další odpovědi
cochee

To je na pováženou, myslím si, že v tomto případě se otěhotnět nemusí jen tak snadno povést.

autacek

Tak, to už jsi možná 4 měsíce těhotná 😛

Jinak pochopitelně náhoda je blbec, tak že i při stavech co popisuješ otěhotnět z nenadání můžeš.

Jsemtady

Muze to zpusobit hormonalni antikoncepce,tam je pak potreba se domluvit na gynekologii zda je to v poradku a zda nevymenit antikoncepci. Nebo take prilisna podvyziva, pripadne jinej zdravotni problem. Jinak bys uz byla tehotna ve stylu ze uz by to neslo prerusit bez zdravotnich nasledku. Rozhodne zajdi za svym doktorem na gynekologii.