Kerynka

můžu otěhotnět i přes prážky?

Když beru antinu pravidělně třeba jen někdy se zpozdím o 1 hodinu ale beru jí jaké je rizyko mužu i přesto otěhotnět slyšela sem o případech které menstrulovali a pak se dozvěděli že jsou těhotný je to možné ?

Nejlepší odpověď
Dochy

RizIko je sice malé, ale stále je. Jediná poměrně hodně spolehlivá (selhání doloženo v historii jen jednou za dva tisíce let) antikoncepce je abstinence

Další odpovědi
anonym

Pokud jde o sex provozovaný i přes velké prahy a nejen prážky, tak otěhotnět samozřejmě jde.
Případy menstruovat nejspíš nemohly, to mohou ženy.
Kerynko, nezlob se za to na mne, ale ty bys místo provozování sexu měla pilovat češtinu.

Reezo

100% ochranu ti nezaručí nikdo… navíc je tu více faktorů, které mohou ovlivnit efektivitu těch prášků… 100% jistotu máš třeba u kondomu, ale ten ne každý rád nasazuje, protože se chlapovi dost zmenšuje prožitek ze sexu. Jinak souhlasím s teou češtinou, jak říká Očko. „prážky“ byli pro mě jako pěst do oka 🙂

anonym

Nejdříve se musíš naučit češtinu.Ono prášek a prážek je rozdíl.Prážek je malý práh od domu a když si na něj lehneš, tak otěhotnět můžeš.A to je velké RIZYYYYKO. Nauč se nejdříve i a y aby jsi věděla kde máš jaké použít.
A prášek má také několik významů Prášek do pečiva, prášek jako malý prach někde na stole a pak také jako pilulka.
Takže nejdříve si prostuduj VÝZNAM SLOV.

marci1

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ot%C4%9Bhot­n%C4%9Bn%C3%AD%20p%C5%99­i%20hormon%C3%A1ln%­C3%AD%20antikon­cepci