nicola

Můžu otěhotnět?

Dobrý den chtěla bych se zeptat..když souložím s přítelem tak jak se udělá stříkne to na mě a potom mi dává ty spermie do pochvy prstama mohla bych takhle otěhotnět? když to tam ještě tak dává dovnitř…?děkuju za odpověd.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano, mohla. Jsou to mršky.

Další odpovědi
anonym

No, podívejme se, 1. otázka na stránkách a hned taková peprná.
Určitá pravděpodobnost tu je, ale poměrně malá. Spíše se naskýtá údiv nad neznalostí jak partnera, tak tvojí. Otázka by více patřila do podrubriky sex, která se automaticky nezobrazuje na hlavní stránce.
Ale než se pustíte do pohlavního života, měli byste si ve vlastním zájmu přečíst alespoň základy, podud se nechcete opičit po minoritě, která na to živelně skočí už ve 13 letech.

venkovan

Zbav se toho úchyla – to co dělá není normální. Protože ač je to dost nepravděpodobné, riziko, že otěhotníš tu existuje. Nikdy neví jak hluboko spermie zanese. A jak tu píší – spermie jsou mršky a dokáží se pohybovat.
Mne to připadá skutečně dost úchylné hrabat se v ejukulátu.

quentos

záleží na tom, jestli je chytá za vocas nebo za hlavičku. Pokud za hlavičku, tak nejspíš nepřežijou :{)))> ale stejně by mě zajímalo, jak se chytaj spermie rukama: s mikroskopem v ruce? :{O>