jjj123456789

Můžu odmítnout zájemce o služby mého podniku kvůli jeho rase?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jako podnikatel ne. Jako soukromá osoba můžeš odmítnou uzavřít obchod s někým jiným kvůli rase.

Do hospody cikána pustit musíš (pokud to není klub).
U Vietnamce nakupovat nemusíš.

Další odpovědi
ponovotny

to je stejný jako kdyby ti tady nechtěl nikdo odpovídat proto, že máš v nicku čísla. Pokud ale takovou věc cítíš jako problém a navíc se opravdu cítíš, že bys mohl mít vlastní podnik, otevři si solárium. ;)

anonym

Můžeš, prostě jen nesmíš otevřeně přiznat že si k tomu měl zrovna tento důvod … vymysli si jakýkoliv jiný!