Rokio

Můžu někomu držet místo ve frontě, nebo je to nemorální, či dokonce zákazané?

Dnes jsem šel s otcem nakupovat. Jakmile jsme měli ve vozíku všechny položky, které naše rodina chtěla, tak jsem šel oznámit otci, že budu mu držet místo ve frontě a šel jsem k pokladnám. Tam jsem se zařadil do fronty, která byla nejmenší. Můj otec za asi za dvě nebo tři minuty přišel a jsem mu dál signál, aby mě uviděl a šel za mnou.

Můj otec ale s tím nesouhlasil, abych ho pustil na místo ve frontě, kde jsem bylo, protože podle něj se to nedělá.

Myslíte si, že má pravdu, nebo je v pořádku, když podržím místo ve někomu místo ve frontě?

Nejlepší odpověď
yuko

Pokud s nekym nakupuji, mame jeden vozik, proc by jeden z nas nemohl jiz stat ve fronte. Pravdu jsi mel Ty.
Druhy pripad je, ze stojim ve fronte s mym vozikem a zaroven drzim misto nekomu jinemu s vozikem a ten diky tomu predbehne ostatni ve fronte. To se asi lidem ve fronte libit nebude a urcite se nekdo ozve. Ale kdo z nas to nekdy nezazil, ze…
Mam-li vsak plny vozik a za mnou stoji nekdo s nekolika vecma, tak ho pustim prede mne. To je pak radost na obou stranach. Jinak hlavne zdravi a nerozcilovat je kvuli blbostem.

Další odpovědi
dudu

Přestaň blbnout a vymýšlet ptákoviny, Ty nevíš, že všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
J.A.K.

Drap

Ano, otec má stejně jako jindy, opět pravdu.