Adamos00

Může člověk zemřít přirozenou smrtí kdykoliv?

Nemyslím nešťastnou náhodou ani vysokým věkem, ale přirozenou smrtí ve věku například 20 let, když nemá žádnou nemoc ani se mu nic nestane, prostě zkrátka z ničeho nic zemře přirozenou smrtí?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne

Něco jako přirozená smrt vlastně neexistuje. Označuje se tak smrt sešlostí věkem, ale vždy selže nějaký důležitý orgán. I jako dvacetiletý můžeš zemřít na infarkt, běžně se to stává vrcholovým sportovcům.

Další odpovědi
Dismas

Jiné

Přirozná smrt podle tvých měřítek neexistuje, pokud nepočíítáme různé nehody a sebevraždy, je za tím vždy nemoc (i sešlost stářím, to je, že je nemocné všechno a nelze určit, která z nemocí je příčinou smrti).

quentos

Ano

Podle lékařů zřejmě ano – nedávno totiž američtí lékaři smrt jisté třicetileté (!) matky označili za přirozenou.