atena11

Můžu nějak přibrat, když mám dobré spalování?

Ahoj, je mi 13 let, měřím 160 cm a vážím 45 kg. Jsem hodně hubená jsou mi vidět žebra a hrudní kosti. Denně potřebuju alespoň 6 jídel (chodů), jinak mám v noci hlad.Jinak mám hrozné chutě v noci kolem 21:00–0:00 hodin. Jím maso (pokud je libové) a nebo nějak tepelně upravenou zeleninu. Ovoce a syrová zelenina mi nechutná. Spalování mám velice dobré a z tohoto důvodu nemám šanci zhubnout. Sladký by mi také nepomohl (nemám ho ráda). Doktor si myslel že mám špatnou štítnou žlázu, ale výsledky ukázaly že jí mám v pohodě. Tak je nějaký zbůsob jak přibrat?

Doplňuji:
Tak maso jím, rybi taky, sýr a tvaroch taky, jogurt také ale ne tak často. Jinak to tučnější maso nevim většinou jím pouze jenom kuřecí, na ostatním mi vdí že je tlusté…

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak počkej – ty máš na 160 cm 45 kg – to znamená, že nejsi hubená, co bys ve třinácti chtěla? To je akorát. Když začneš přibírat jen z toho hloupého důvodu, tak se ti může stát, že to nevybereš, ztloustneš, a už se z toho jen tak nedostaneš, a budeš tlustá jak sud :DDD

Další odpovědi
Elk

Myslím, že v pubertě je to normálí a váha se mi nezdá nijak vzhledem k výšce minimálí. Přestaň myslet na váhu a vzhled a zaměř se na nějaké zájmy, koníčky. Já jse si bral svou mazželku, která měla v 29 letech 42 kg, výška 153,byla přirozeně ba, řekl bych nádherně tvarovaná a je z ní dodnes pěkná baba! Za dva – tři roky se to upraví, tak KLÍD! Příroda vše vyřeší a pokud jsi zdravá, tak to neřeš, prosím.

anonym

Jíst více bílkovin a tuků (podle toho, co chceš nabrat)…
Červené maso (i ryby a ´lepší´ drůbež), vejce, sýry, jogutr, tvaroh, tučnější maso…

Doplňuji:
Kuřecí je … (no – nenapadá mne slušný výraz – pokud tedy nemyslíš kuře domácí)…
😉
Dej si vepřové – kýtu nebo kare (to je úplně ´suché´), případně nelojnaté hovězí (to, co ty zřejmě považuješ za tučné, je kolagen – ten potřebuješ taky).

mosoj

Jez co ti chutná a slaď Glukopurem.

http://www.le­kynadosah.cz/glu­kopur-extra-500g~z8594009­047477.html

Můžeš i cucat Energit.

marci1

Podobné otázky a odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99i­brat%20%3F

Agneta

mosoj >>> silně pochybuji o tom údajném „posílení organismu“ u toho glukopuru. Kup si za 17,– Kč obyčejný cukr, a je to bez rozdílu :DDD

mosoj

Pochybovat můžeš,. já ti v tom bránit nebudu.
, ale nemáš pravdu.