Avatar uživatele
atena11

Můžu nějak přibrat, když mám dobré spalování?

Ahoj, je mi 13 let, měřím 160 cm a vážím 45 kg. Jsem hodně hubená jsou mi vidět žebra a hrudní kosti. Denně potřebuju alespoň 6 jídel (chodů), jinak mám v noci hlad.Jinak mám hrozné chutě v noci kolem 21:00–0:00 hodin. Jím maso (pokud je libové) a nebo nějak tepelně upravenou zeleninu. Ovoce a syrová zelenina mi nechutná. Spalování mám velice dobré a z tohoto důvodu nemám šanci zhubnout. Sladký by mi také nepomohl (nemám ho ráda). Doktor si myslel že mám špatnou štítnou žlázu, ale výsledky ukázaly že jí mám v pohodě. Tak je nějaký zbůsob jak přibrat?

Doplňuji:
Tak maso jím, rybi taky, sýr a tvaroch taky, jogurt také ale ne tak často. Jinak to tučnější maso nevim většinou jím pouze jenom kuřecí, na ostatním mi vdí že je tlusté…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 3500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Tak počkej – ty máš na 160 cm 45 kg – to znamená, že nejsi hubená, co bys ve třinácti chtěla? To je akorát. Když začneš přibírat jen z toho hloupého důvodu, tak se ti může stát, že to nevybereš, ztloustneš, a už se z toho jen tak nedostaneš, a budeš tlustá jak sud :DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Myslím, že v pubertě je to normálí a váha se mi nezdá nijak vzhledem k výšce minimálí. Přestaň myslet na váhu a vzhled a zaměř se na nějaké zájmy, koníčky. Já jse si bral svou mazželku, která měla v 29 letech 42 kg, výška 153,byla přirozeně ba, řekl bych nádherně tvarovaná a je z ní dodnes pěkná baba! Za dva – tři roky se to upraví, tak KLÍD! Příroda vše vyřeší a pokud jsi zdravá, tak to neřeš, prosím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jíst více bílkovin a tuků (podle toho, co chceš nabrat)…
Červené maso (i ryby a ´lepší´ drůbež), vejce, sýry, jogutr, tvaroh, tučnější maso…

Doplňuji:
Kuřecí je … (no – nenapadá mne slušný výraz – pokud tedy nemyslíš kuře domácí)…
😉
Dej si vepřové – kýtu nebo kare (to je úplně ´suché´), případně nelojnaté hovězí (to, co ty zřejmě považuješ za tučné, je kolagen – ten potřebuješ taky).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jez co ti chutná a slaď Glukopurem.

http://www.le­kynadosah.cz/glu­kopur-extra-500g~z8594009­047477.html

Můžeš i cucat Energit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Podobné otázky a odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99i­brat%20%3F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

mosoj >>> silně pochybuji o tom údajném „posílení organismu“ u toho glukopuru. Kup si za 17,– Kč obyčejný cukr, a je to bez rozdílu :DDD

před 3500 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pochybovat můžeš,. já ti v tom bránit nebudu.
, ale nemáš pravdu.

před 3499 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek