Cass

Můžu nakladatelství zaslat ukázku ještě nedokončeného rukopisu?

Zajímalo by mě, jestli můžu poslat ukázku nedokončeného dílka, abych zjistila, jestli by měli zájem o vydání. Díky za odpovědi :)

Odpovědi
Banán88

doporucuji nejdrive dokoncit.. ale muzete se pochopitelne zeptat, zda by o nahled stali.. za to nedate vice nez email ;)

gecco

Jistě, ale čím to nedokončené dílko bude nedokonalejší, tím menší je pravděpodobnost, že někoho zaujme…
😉
Navíc – autor bez renomé má problém někam (bez vlastní či předem definované sponzorské finanční angažovanosti) ´umístit´ i dílo hotové – ne tak torzo.