ivosek2

Mužů na zastávku,sochu popelnici nalepit izolepou napis stydím se za svého prezidenta?

Doplňuji:
Mosoj pročpak? To není odpověď kterou chci

Nejlepší odpověď
Drap

Podobné věci můžeš lepit pouze na svůj majetek. Jinak se vystavuješ stíhání za poškození cizí věci.

Další odpovědi
mosoj

Ty by jsi se měl stydět hlavně sám za sebe.

zjentek

záleží na tom, komu ty věci patřej ..jestli jsou tvý, tak si to tam vlep, na cizí to nalepit nemůžeš.
Druhá věc je, čemu to pomůže. Jestli ti jde o to, aby se ten člověk nad sebou zastyděl, když to bude číst, tak to musíš napsat jeho vlastními slovy, protože jiné řeči, nežli své vlastní, rozumí jen málokdo ..včetně prezidenta. A potom by to znělo asi takhle: stydím se za tu khundu prezidentskou, kterou jsem já nevolil

anonym

Můžeš,je to tvůj osobní názor,pokud máš nějakou tu nálepku na víc,rád bych si ji taky nalepil,aspoň by byla i má poplenice o trošku pestřejší.
Doplňuji:
Nalep to pouze na svoji popelnici,nikde jinde,někdo by tě mohl udat.Tady to někteří umějí.Např. uživatel Dr.Axl,ten chtěl žalovat i tento server,tak si na to pozor dej.

Mc Merkurion

kde jsi byl,když byly volby? tehdy jsi měl mluvit,teď ti zbejvá jen čekat do příštích voleb,jelikož byl řádně zvolen většinou…
Doplňuji:
prvně je potřeba o tom něco vědět a ne jen slepě papouškovat,co ti kdo nabulíkuje…

Putin

Můžeš, ale poté se budu zase já stydět za tebe ;)
Doplňuji:
A taky by jsi k tomu potřeboval dost velkou nálepku, aby jsi ji nalepil na popelnici, sochu a zastávku zároveň ;)

alexandra

Můžeš lepit jenom na svůj majetek.A jinak má Mosoj pravdu,můžeš se stydět.Když prezident vyhrál volby,tak ho asi volila většina a Ti ostatní by to měli respektovat.A za co se stydíš,že prezident umí říct svůj názor??

klumprt

Byl by to s nejvyšší pravděpodobností přestupek, nikoli trestný čin.

cukrar

ivosku,
můžete si vylepit nápis, pokud nepoškodíte nikomu majtek, nebo neuděláte škodu. Něco podobného, jako když někdo hledá ztracenou kočku, či pejska a polepí sloupky. To by za takový dotaz tolika lidí na Vás neútočili. Vůbec třeba nevím proč byste měl stydět za položení dotazu, nebo že nesouhlasíte s někým.
Prezident vyhrál volby díky 2 717 405 opráv­něným voličům. byla to většina a je třeba respektovat tuto volbu. Nicméně ale nemusím respektovat chování a slovník pana prezidenta.

rigormortis

Nekrm nám tu Mosoje a ostatní…snažme se býti smířlivýmy, nalepte tam spíše něco jako: v dalších volbách nebudu volit Zemana.