Markéta S.

Můžu mít zase střevní chřipku, když jsem ji měla před třemi měsíci?

Před třemi měsíci jsem měla necelý týden střevní chřipku, ještě mám normálně nemoc Crohnovu chorobu, když mám tuto nemoc, střevní chřipka odezní pomalejc než u zdravejch lidí. Střevní chřipku měl práci jeden můj kolega a já mám zase strach, že to zase budu mít. Od pondělí jsem nějaká unavená. Je možný mít zase tu chřipku znova?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Tu můžeš chytit kdykoli.

Další odpovědi
Nevíteto?

Ano, můžeš ☹

anonym

Je to možné…
Nákazu je možné předat i např. vzduchem, dotykem nebo používáním stejného nadobí s nemocným.