Krejcík

Můžu mít účet na PayPal a jaká jsou rizika pod 18 let?

Ahoj, je mi 15 let a chtěl bych si začít s účtem na PayPalu ale v podmínkách je až od 18 let.. Hrozilo by mi něco kdybych ho měl i před 18? Chci začít vydělávat pomocí reklam a emailů (asi 2Kč denně) a pak si něco časem koupit. Mám strach co to ale obnáší. DĚkuju

Odpovědi
matt

Tak asi bys neměl, ale věk se virtuálně nikdo nedozví. Od 15 let si můžeš u banky otevřít internetové bankovnictví a přeposlat si peníze tam. Takže vše v pořádku.
A můžu se jenom zeptat, co je to za emaily? Taky mám něco podobného, ale 2 Kč denně ne. Děkuju ;)