zjentek

Můžu mít svýho mluvčího? Je to třeba někde registrovat, nebo to může bejt dobrovolnej mluvčí?

řekněme že zejtra nebudu stát v montérkách u míchačky v 5.59hod, jako každej den, ale o čtvrt hoďky se zpozdím. Boss mně to zpoždění přijde vysvětlit ve stylu: „kde se faken flákáš znejtku, tebe už vejplata nebaví?“ Načež mu do ruky vrazím tel. číslo se jménem se slovy: "tyhlety záležitosti pouze skrze mýho mluvčího, viz kontakt a více už prosím nezaclánějte, míchám ..je tohleto možný?
Doplňuji:
carpediem: no ne, na úřad jde mluvčí normálka se mnou, to je běžně možný, je pověřenej ..ale na stavbu mi ho právě pustit nechtěj a proto se to komplikuje

Nejlepší odpověď
carpediem

Jasně že je to možný, jen si to tel. číslo napiš 2×, abys ho mohl dát i ty paní na úřadu práce:-)))
Doplňuji:
Zjentku tak potom si leda vyřídit, že seš nesveprávnej, což by neměl být problém, no a on bude kromě mluvčího tvůj opatrovník:-oo

Další odpovědi
ivzez

Zaměstnanec řeší pracovní záležitosti se zaměstnavatelem osobně na pracovišti.
Na pracoviště mají samozřejmě přístup pouze zaměstnanci …