muzu mit sex 14 dnu po umelem oplodneni?

jsem po umel.opl.a s manzelem nas tryzni chut na sex.chceme pozadat o radu,jestli JO nebo ne

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já myslím, že umělé oplodnění nemá vliv na sex. Jde o to, že do tebe byly vloženy oplodněná vajíčka. To je celé. Buď se uchytí nebo ne. Kvůli dalším možným spermiím bych raději volil chráněnou soulož (prezervativ), ale myslím, že i to by nevadilo.

Další odpovědi:

Pokročilý

Domnívám se,že sex klidně a manželem můžete mít,jelikož oplodněný zárodek vám byl importován do dělohy a tudíž pohl. orgán vašeho manžela nezasáhne až tam ,jelikož v tomto mu bude bránit váš děložní čípek a pokud se oplodnění zdařilo,tak je nyní zcela uzavřený a jednalo by se o klasické těhotenství a v tomto stavu lze provozovat sex.Ale ve vašem případe pro váš klid bych klidně telefonicky kontaktoval jakéhokoliv gynekologa,aby se vám k tomuto vyjádřil,ale jak už jsem vám sdělil,poví vám podobnou informaci,jako já.Jinak přeji,aby ono těhotenství bylo positivní a narodilo se vám zdravé dětátko,je to moc hezký pocit,když máte doma malé miminko,já bohužel už mám děti jedno dospělé a to druhé bude letos v létě,takže už to není ta radost,ale krocení divoké zvěře.Jinak hodně štěstí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.