Janichkah

Mužu mít různé druhy akvarijních rybiček dohromady?

Dobrý den, můžu mít dohromady bettu a nožovky běločelé? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučuji z osobni zkušenosti tento web http://rybicky.net/ – jako nezvykle bohaty zdroj informaci a doupě českých akvaristů, na tyto otázky tam pochopitelně najdete odpověď a především pak na řadu dalších, které budete potřebovat do začátku.

Další odpovědi
atriplex

Vzhledem k tomu, že nožovka dorůstá až 60 cm a betta 5 cm, je jasné, že betta moc šancí nemá…

elektrikář

Nesmíte si tam nasadit dravce jinak všechny male sežere.