Avatar uživatele
Pokročilý

Můžu mít občanku ikdyž mi ještě nebylo 15 let ?

Doplňuji:
http://aktualne.centrum.cz/… platil bych tedy 550 Kč nebo jen 50 Kč ?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Avatar uživatele
Zlatý

Můžeš. Musí o ni zažádat rodiče, její platnost je 5 let a zaplatí 50 Kč.

Zdroj: http://aktualne.centrum.cz/fin ance/bydleni/clanek.phtml?id=7 20316


Avatar uživatele
Registrovaný

Od 1. 1. 2012 pak navíc lze občanský průkaz na žádost vydat i občanovi mladšímu 15 let nebo občanovi, který nemá trvalý pobyt na území České republiky (§ 2 odst. 4).

zdroj: http://cs.wikipedia.org/…

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.