Můžu mít dva nebo i více antivirových programů?

Kamarád mi říká, abych jeden antivirus odinstaloval. Mám Avast a Aviru. Někdy mi hlásí Avira virus, Avast ne. Raději proto mám dva. Prý to ale může dělat problémy, když jsou tam dva, tak nevím.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No je lepší mít jen jeden. Můžou se tkz. přebíjet a pak to je problém. více vám odpoví někdo vzdělanější. Antivir není jako zámek na dveřích, aby čím víc, tím lépe chráněný.

Další odpovědi
faktor82

Jak píše Miroslavst… Je spíše ojedinělé, mít dva antiviry na jednom počítači. Ne vždy, když antivir hlásí, že našel vir, tak to taky vir je. Je lepší mít spíše antivir jeden, aby se oba nebily.

oskar

Jeden odinstalujte,ja mam Avast a jsem s nim spokojen.

panenka

Ano skutečně má váš známý pravdu taky mě to bylo zděleno od známého když jsem měla AVG a ještě k tomu jsem chtěla jiný že dva antiviry jsou v počítači zbytečné že stačí mít jen jeden.

Keiran

Je hlouposti mit dva antiviry. Lepsi by bylo podivat se po inernetu jak ktery antivir vysel v testech a mit nainstalovany pouze jeden kvalitni antivir. Osobne si nemohu stezovat na NOD od Esetu ..