Aneta123

Můžu mít dítě když sem měla potrat v 16 na kolik procent asi tak ?

Můžu mít dítě když sem měla potrat v 16 na kolik procent asi tak ? Prosím hrozně moc bych si ho přála

Nejlepší odpověď
casey

To se takhle pausalne neda rici. Nekdo ma deti po vice potratech, nekdo nema ani po jednom (nebo i bez nej).
Zalezi na stadiu tehotenstvi, komplikacich pri potratu…
Myslim, ze ani lekar nerekne prognozu v procentech, ale rekne, jestli je uvnitr vse v poradku a telo je tehotenstvi schopne.

Další odpovědi
Drap

Nevím, ale myslím si že nikdo z nás tady neni gynekolog a i kdyby , tak přes net se blbě vyšetřuje. Zajdi si ke svému a on ti řekne co a jak.

Michal Kole

To ti musí říct lékař, protože záleží na druhu interupce nebo proč potrat byl