Pokročilý

Můžu mě učitelka nechat propadnout když mám dyskalkulii?

Mám papír který jsem dávala ředitelce školy a tet řešíme jestli má vůbec právo aby mě matikářka nechala propadnout ...
Doplňuji:
Do školy chodím pravidelně a snažím se!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

ano
zde je o tom psáno více:http://dyskalkulie.webgarden.c z/…

Další odpovědi:

Zlatý

To vis ze muze .....na tyto problemy se sice prihlizi ...ale pokud se nesnazis a mas to v pazi proc by te nenechala propadnout .....
Osobne mam problem s psanim a ctenim ...nikdy jsem se na to ve skole nevymlouval ....to by tak hralo :D vazne pokud se nesnazis a jses lajdok tak proc ne pokud se snazis a sve povinosti plnis do puntiku ....tak by se melo prihlednout k teto vade ..rozhodne bych to resil z reditelkou a projistotu zasel ke skolnimu poradci ....pokud by to nemelo valny ucinek a jses v tom opravdu nevine ..tak si vzdy muzes stezovat na vyssich mistech ....:D

Zlatý

No tak ti dá čtyřku. Myslíš že ti to v životě pomůže ?

Moje dcera byla dislektik. Jó to bylo něco den co den se s ní učit. Normálně vystudovala.

Zlatý

Děláš si srandu??? Kolik hodin denně počítáš?Kolik hodin denně se věnuješ překonání této poruchy? To že ji máš, neznamená, že s tím nemusíš bojovat.

Já jsem dyslektik a dysgrafik, takže přesně vím co porucha učení je. Člověk to s ní má sice těžší, ale naučit se to dá, chce to jen nebýt líná!!!!!!!!!!

Doplňuji:
A proč je to v právo a zákony? To čekáš, že ti řekneme, že na to právo nemá, a ty se tím budeš ve škole hájit?

Zlatý

Samozřejmě že může.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.