naklad

Můžu koupit kuchyňský nůž, jako dárek, pokud mi je teprve 15? Není považován nůž za zbraň?

Odpovědi
Lamalam

Můžeš. Kladivem nebo šroubovákem můžeš také zabít a přesto ti je prodají.

arygnoc

nôž je nástroj.
až spôsobom použitia sa stáva zbraňou.

Hamon

Z pohledu trestního zákona je za zbraň považováno vše, čím lze útok proti tělu učinit důraznější. Takže nejen nůž, ale třeba i pánvička nebo správně bodnuté párátko.
Koupit si můžeš cokoli. Ale buď připravený nést za to následky.

anonym

Koupit kuchyňský nůž můžeš. Jenom v obchodě nevykládej, že ho chceš dát mamince, která je mistrem bojových umění. V mnohých kuchyních to tak pomalu vypadá, ale raději si to nechej pro sebe. Prodavači by se na tebe divně dívali.

Araxis

doporučím nakupovat v e-shopu

Freja

Když je ti 15 tak se předpokládá že si trochu schopnější než mimino. Ale všichni se snaží prodat svoje zboží a je jm jedno kolik tomu člověku je. Klukům z naší třídy (je jim 10) prodali čongové energy drink

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.