Zlatý

Můžu kombinovat v tiskárně originál kazety s neoriginálními?

Koupila jsem černou originál kazetu, protože jsem jinou nesehnala. Chci přikoupit ještě barevnou kazetu, ale chci ušetřit a koupit neoriginálku. Bude s tím mít tiskárna nějaký problém?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Originál kazeta jsou vyhozený prachy. Kdysi jsem si koupil jen takovou obyčejnou tiskárnu HP za litra, jelikož moc netisknu. Kupuju do ní refilly, což jsou "recyklovaný" originální kazety. Někdo si založil firmu, že je znovu naplní. Cena je zhruba stejná jako za originál (cca 3 kila), ale náplně v ní je víc jak 3x tolik. Navíc mi sleví pajdu, když jim donesu tu předchozí kazetu.
Takže by si s tím na tvém místě hlavu nedělal. ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Tiskárna ne, jemnom se změní podání barev, hlavně v případě tisku fotografií.
Jinak to podání barev moc nevadí. Jenom pro to foto. Prostě budete mít jiné barvy na stejnou předlohu a papír než jste měla dosud.

Zlatý

Pokud jsou kazety kompatibilní,s čipem,vůbec nic se neděje.I barvy jsou v pohodě. Kupuji už pár let kazety na http://www.tisknulevne.cz/. Kazety jsou levné,spolehlivé a mají větší objem. Za ty cca 4 roky,nefungovala jedna,protože měla špatný čip. Stačil telefon,a druhý den jsem měl zadarmo,novou funkční.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.