jirka F

Můžu ke snídani sníst, co hrdlo ráčí? (neomezeně sníst, kolik toho chci)

Když vstanu, můžu ke snídani sníst neomezené množství jídla?

nikdo mě to nezakazuje já se jen tak ptám ?

abych věděl

Nejlepší odpověď
orwell

Pokud jsi mladý, zdravý a máš dostatek pohybu, tak nepochybně ano. Po padesátce se už budeš muset hodně krotit.

Další odpovědi
gecco

Když pak půjdeš štípat dřevo (například), ještě si přidej…
😉

ReHu

Proč bys nemohl? Když se TY rozhodneš, můžeš sníst, co libo. A ne jen ke snídani.
Je to tvé rozhodnutí, tvé tělo, tvé zdraví.
I když jíst neomezeně asi moc zdravé není. Ani na snídani.

marci1

Ke snídani toho můžeš sníst více, než např. večer, ale člověk by se neměl nikdy přejídat. Jak se říká : „Jez do polosyta, pij do polopita“. A budeš stále fit ! 🙂

www

Samozřejmě můžeš jíst kdykoliv takové množství, jaké chceš.
Nebo ti to někdo z nějakého důvodu zakazuje?
P.S: nepřesná otázka.
Tím ‚ptám se jen tak‘ nic neupřesňuješ a nevím, zda chceš vědět zda je to zdravé/nezdravé, prospěšné, máš-li ráno hlad nebo ne, míníš zhubnout/přibrat, atd. ☹

Lamalam

Proč ne? Když ti bere, tak si dej.