sabinapalma

Můžu jít zažádat o řidičák sama v 17 nebo se mnou musí jít zákonný zástupce?

Můžu jít v 17 na úřad sama a podepsat si ten papír k žádosti o ŘP sk. B (po úspěšném složení závěreček) a pak akorát po 18. narozeninách si přijít pro řidičák, nebo tam se mnou musí zákonný zástupce, jak jsem to měla u traktoru?

Odpovědi
Quimby

Žádost, kterou pak dáváš do autoškoly musí podepsat zákonný zástupce.
V den konání závěreček ti už bude 18let, takže tam už budeš podepisovat jen ty.