zzzzz

Můžu jít volit s pasem?

Občanku nemám:-((

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, myslím, že nebudeš mít problém – pokud to bude tvůj pas a myslíš-li tím slovem průkaz totožnosti a ne délku opasku…
;-D

Další odpovědi
johana 56

Informace,které jsou součástí obálky s volebními lístky uvádí :

„Volič,občan České republiky po příchodu do volební místnosti prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky platným občanským průkazem nebo platným cestovním,diplo­matickým nebo služebním pasem České republiky nebo cestovním průkazem.“

Drap

Ano.

marci1

Můžeš, musí být samozřejmě platný. Raději si to zkontroluj. 🙂

jirkajirka

Jak to že jsou volby? Vždyť byli nedávno.To zas padla vláda?

zzzzz

🙂

zzzzz

Mosoji:-)) už to nehul:-DDDDDDD Pak z toho blbě vidíš:-DDDDDDD

zzzzz

Mowlo, zase nemám palce .-(

Pas je můj a je cestovní:-)) Ale poznat mě na té fotce fakt nejde:-))

Spíš mi jde o to, že tam není adresa a u nás na vesnici sedí ve volební komisi už snad 100let ti samí. Oni vždy tu adresu pečlivě kontrolují:-))

anonym

Důležité je, abys byla zapsána v seznamu voličů – občanka nebo pas, to není podstatné.
😉