aruallaf

Můžu jít sama k doktorovi?

Je mi 13, a mám jít na očkování. Máma se mnou jít nemůže. Musí se mnou jít někdo zletilý, nebo mohu jít sama?

Odpovědi
chachar1922

Myslím, že sama k doktorovi můžeš až od 15cti. Ale to nevím jistě.

Bedy

Ze zkušeností vím, že moje dětská lékařka mě na očkování přijímala i jako 13letého. Na preventivní prohlídky ale až na 17letou prohlídku.

marci1

Na očkování s Tebou musí jít zákonný zástupce, dokonce až do 18 let.

Lucí :D

Můžeš jít sama, ale po očkování tam nějakou dobu budeš muset zůstat. Kdyby se ti udělalo špatně, aby jsi nezkolabovala na ulici. Čeká se cca 45 min

Reezo

já jsem chodil sám taky už celkem brzy 🙂 Lepší bude se ale informovat, aby jsi měla jistotu 🙂