Dakstor

Můžu jít s průměrem 2,00 na lyceum???

Nejlepší odpověď
annas

Jít můžete, ale rozhodnutí o přijetí je na přijímací komisi, na tom, kolik bude přihlášených žáků, jaký má škola stanovený prospěchový limit pro přijetí, jak složíte přijímcí zkoušky atd.

Jedině vyzkoušet, štěstí přeje připraveným.

Další odpovědi
Questman

Zkusit to můžeš ale i na obyč. střední s maturou jsem byl s 1,6 v horší polovině a kámoš na gymplu s 1,35 byl skoro nejhorší z přijatých

Oťák1999

Já si myslím že ano, člověk nikdy neví jak se mu povedou příjmačky. Takže s chtí do toho :)