sesednizkola

Můžu jít na amputaci treba nohy jen tak?

treba kdyz si nekdo zalozi tovarnu na protezy a chce ji mit taky. Uriznou mu nekde legalne napriklad zdravou nohu?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ty se moc koukáš na horory co?
V mexickém něco podobného
bylo, ale ve skutečnosti a u nás?
Ne u nás by Ti zdravou nohu nikdy
neamputovali, jedině nemocnou.

Další odpovědi
marci1

Ne. ☹

anonym

Tak třeba by se v zahraničí nějaký felčar našel, ale to by sis musel zaplatit, anebo stačí vyprovokovat ty správný lidi, oni tě odchytnou a když budou hodný, třeba ti daj vybrat, co chceš uříznout 🙂

bolak

když budeš dlouho otravovat doktory s tím že v ní máš bolesti, a nepřijde se na žádnou příčinu (logicky, když žádná nebude), tak pak by by tu jistá šance byla, myslím že se tomu říká „paliativní operace“