mezara

Můžu jít do tanečních a nic neumět?

V září jdu poprvé do tanečních a nemám vůbec žádné základy třeba nějakých tanců (jsem holka). Myslíte si, že to tam nějak zvládnu, aby si ze mě pořád nedělali legraci, nebo se mám přes prázdniny raději něco naučit? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuju, dost se mi ulevilo. Ptala jsem se pár kamarádek a každá aspoň něco umí, ale nebudu to nijak řešit. A že se možná nic nenaučím? Jdu tam hlavně proto, abychom si se třídou pořádně užili poslední rok na základce.

Nejlepší odpověď
Alesh

No, je to asi stejné jako kdyby se bála jít do první třídy s tím, že neumíš číst a psát. Jinými slovy, v tanečních se začíná od píky. Skutekně.
Doplňuji:
se stav, tě základy naučím 😉

Další odpovědi
marci1

Myslím si, že nemusíš umět vůbec nic. Věř, že kluci Ti budou stejně šlapat po nohách. Taneční jsou proto, aby ses něco tančit naučila. Buď úplně v klidu. 🙂

anonym

Pokud se něco naučíš předem, budeš za hvězdu.
Ale začátečníků – i úplných, tam potkáš určitě víc.
😉
Akorát – neber si příklad ze mně (a mně podobných) – já toho po skončení tanečních uměl přesně tolik, co na jejich začátku – nic…

Andrejs

Od toho ty taneční jsou, aby jsi si něco naučila. A myslíš si, že třeba kluci budou perfektně tanečně připraveni?