Avatar uživatele
mezara

Můžu jít do tanečních a nic neumět?

V září jdu poprvé do tanečních a nemám vůbec žádné základy třeba nějakých tanců (jsem holka). Myslíte si, že to tam nějak zvládnu, aby si ze mě pořád nedělali legraci, nebo se mám přes prázdniny raději něco naučit? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuju, dost se mi ulevilo. Ptala jsem se pár kamarádek a každá aspoň něco umí, ale nebudu to nijak řešit. A že se možná nic nenaučím? Jdu tam hlavně proto, abychom si se třídou pořádně užili poslední rok na základce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, marci1 před 3597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

No, je to asi stejné jako kdyby se bála jít do první třídy s tím, že neumíš číst a psát. Jinými slovy, v tanečních se začíná od píky. Skutekně.
Doplňuji:
se stav, tě základy naučím 😉

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím si, že nemusíš umět vůbec nic. Věř, že kluci Ti budou stejně šlapat po nohách. Taneční jsou proto, aby ses něco tančit naučila. Buď úplně v klidu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud se něco naučíš předem, budeš za hvězdu.
Ale začátečníků – i úplných, tam potkáš určitě víc.
😉
Akorát – neber si příklad ze mně (a mně podobných) – já toho po skončení tanečních uměl přesně tolik, co na jejich začátku – nic…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrejs

Od toho ty taneční jsou, aby jsi si něco naučila. A myslíš si, že třeba kluci budou perfektně tanečně připraveni?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek