smoulinkaq

mužu eště zehnat připravek na čištěni aut vs 2000? a jinak na jakych strankach ho najdu?

Nejlepší odpověď
badisko

Uz asi tezko …tyhle sprominutim srac** se prodavali v teleshopu ze ?…
brrrr jen to slisim a berou me mrakoty …lepe udelas.. kdyz se zeptas na benzine na nejaky vhodny cistic a vosk na auto ..: D pokud mas moznost spis si porid Wapku a umivej auto Wapkou …pak uz jen jednou za cas staci navoskovat …:D ..tyhle televizni cistice jsou strasny Srac** proto to davaj do TV aby to lidi kupovali …:D je to mor …kdyz se chces starat o svy premistovadlo tak …uz poradne a no mu huntovat lak timhle ..xindlem …

Další odpovědi
mojitek

měl jsem to a neradím abyste to používala.Jedná se spíš o brusnou pastu-a pěkně drahou…akorát tak obrousíte lak,na cvíli to bude vypadat líp,ale zanedlouho je to jako předtím.Nedopo­ručuju

mojitek

není zač…