Tom20

Můžu dostat obrázky z mobilu do notebooku pomocí wifi?Díky

Odpovědi
astroamateur

Přes wifi asi ne ale pokud máš aspoň slušný počítač tak přes bluetooth nebo přes kabel to bude asi ta nejrychlejší cesta ;)

anonym

Existují nějaké programy pro přenos souboru pomocí Wi-Fi sítě. Zkus zapátrat s touto větou na google „wi-fi send files“ možná ti něco vyplivne 😁

Dlostev

Snažší by to bylo přes bluetooth.

cochee

Ono je to jedno, jestli přes wifi, nebo přes LAN kabel – furt jde o TCP/IP protokol. Takže pokud se jedná o notebook s Windows, musí mobil umět Microsoftí Sdílení souborů a Pracovní skupinu nebo Doménu. Což asi androidí a jabkové telefony neumějí a u mobilů s Microsoftím OS by se o tom dalo snad uvažovat, ale silně o tom pochybuju.