Bronzový

Můžu do školky přinést hračky?

Ahoj, mohla bych do mateřské školky donést nějaké hračky? Třeba nějaký barbie panenky, nebo plyšáky? Nebo je na to nějaký zákon, že se to musí dezinfikovat nebo já nevim co...
Doplňuji:
a nešlo by ty hračky prostě vzít, zajít tam a nechat je tam? Jako aby o nich věděly ty učitelky, a to je všechno?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že desinfikovat asi ne, protože dítě půjde ze záchodu počůrá si ruce, neumeje si je a osahá všechno a za chvíli to samé udělá druhé dítě.

To by učitelky celý den jen desinfikovali.

Prodat nebo darovat hračky školce bude administrativně náročné pokud nemáte IČO a nemůžete dát fakturu. Chtěl jsem dát nějaké knihy knihovně a narazil jsem, protože chtěli po mě živnosťák.
Doplňuji:
Já v tom jednoduchost nevidím. Je potřeba, aby ty hračky figurovali v evidenci majetku, aby měli nějaký bezpečnostní a zdravotní atest, a podobně.

Další odpovědi:

Zlatý

Darovat je můžete bez problémů po dohodě s vedením školky,
Pokud se dohodnete s učitelkami, neni problém

Bronzový

Mamka taky nesla nějaké hračky po nás do MŠ, prostě tam přišla s taškou, chcete, nechcete. Chtěli, poděkovali a mamka odešla. Myslím že takovýchhle přípaů je víc, a pokud to budeš chtít skutečně dát zadarmo, ne prodat za peníze, nebude problém. Mám z Tvého dotazu pocit že Ty se chceš zbavit svých hraček, které jsi měla ráda a je Ti líto je vyhodit, když už jsi vyrostla, ne?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.