smiley123

Můžu dělat sacharidové vlny s minimálním tréninkem??

Dobrý den,
chci začít se sacharidovými vlnami, jenomže se mi do toho vloudila nemoc a mám mít klidový režim až do půlky dubna. Nejsem na to zvyklá, téměř denně cvičím a sportuju. V současnosti se ale jen válím v posteli a mám rozteklé tělo. Když začnu stravování podle sacharidových vln, stačí mi jako pohyb chůze a nějaké drobné posilovací cviky??
Díky za odpovědi ☺

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud jsi nemocná, tak bych rozhodně sacharidové vlny a jakékoliv cvičení vynechala. Doporučení ( asi lékaře ) je jasné : do půlky dubna klidový režim. V nemoci je tělo oslabené a potřebuje normální výživu, neochuzenou o sacharidy a žádný pohyb. 🙂

Další odpovědi
ivzez

Ne.
Rekonvalescence není dobou vhodnou
k zahájení diety ani tréningu.

Malineli

Momentálně taky jedu s. vlny. Jsem trochu brutální člověk tak se prosím nelekej co napíšu :D
Pokud chceš teda minimalizovat ten pohyb kvůli nemoci, nejefektivnější bude lehčí tabata, nějaká jóga po ránu, pěkně na lačno mohlo by to fungovat.
Tak držím palce ;)