Slezsky fc

mužu dát základovou desku z počitače do notebooku ?

Nejlepší odpověď
marijakes

Ne.

Další odpovědi
www

Ze stolního PC se do NB dává vše jen velmi těžko a na 99% to nepůjde, u tohoto obzvlášť.

Michal Kole

  1. by neseděli rozměry
  2. notebooky mají jinou konstrukci hardwaru zaměřenou pro nízkou spotřebu

ale jhde si nechat notebook jako „bednu“, připojíš si vlastní monitor, klávesnici a myš a ani nevíš že nemáš bednu pod stlem, ale notebook na stole.

honza19hk

a nacpeš ji tam kladivem??? co se rozměrů týče ji tam nenarveš a hlavně nevím kam bys pak narval chladič prociku a větrák.