zzzlatokopka

Můžu dát předložku do koupelny do sušičky na prádlo?

Nahoře je jako koberec, dole je gumová.

Myslíte, že přežije sušičku? Pokud ano, jaký program zvolit?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
steipavka

Raději to nezkoušej!Zničíš tu gumovou část a bavlněný vrch může pustit vlákna.A barvám sušení a sušičce taky moc nesvědčí!

Další odpovědi
Awe

Já už jsem fakt mimo…Já četl předkožku :D
Gumu bych do sušky nedával.

Polaskova44

Ahoj. Pokud je na té rohoži guma, tak bych ji určitě do sušičky nedávala. Já mám doma docela podobnou protiskluzovou předložku z https://www.e­mako.cz/protis­kluzove-rohoze-a-predlozky/ a na té je vyloženě napsáno, že se nesmí dávat do sušičky. Myslím si ale, že s praním by neměl být problém.