zominka

muzu dat potkanum ptaci jidlo???

Nejlepší odpověď
www

Pokud máš na mysli kupované krmivo, nic se jim nestane.
Samozřejmě, dlouhodobé krmení touto potravou se nedoporučuje, neobsahuje totiž všechny potřebné látky pro hlodavce.

Další odpovědi
anonym

Vzhledem k tomu,že potkani se ve volnosti běžně živí odpadky a žijí v kanálech,moc bych si s jejich jídelničkem nedělala přemrštěné obavy…:D

anonym

Předpokládám, že půjde o nějaké zrní, a to potkani normálně žerou. Navíc patří potkan mezi jedna z nejchytřejších zvířat, takže pochybuji, že by sežral něco, co by mu vadilo.
Zkus to, ale kdyby potkanům začala růst křídla, raději sežeň potravu pro hlodavce ☺.

misus

já mám doma taky potkana ale ptačí jídlo sem mu dávat nezkoušela… někdy koupím třeba pro činčilu ale to sem se ptala prodavačky ve zverimexu a to prý nevadí protože to je taky hlodavec.. no moc sem ti neporadila

Lukasy

Mužeš jim dat všechno co sni a neotravi je to nebo jim to nějak neubliži :)