lenka.seda

Můžu dát králíkovi místo vody džus nebo čaj? Na jedné stránce na internetu jsem to četla…

…ale nevím jestli je to pravda, protože na jiných stránkách to zase nebylo… Mohla bych králíkovi nalít např. jablečný džus nebo domácí džus (borůvky)… ?

Nejlepší odpověď
beer

Přirozené je pro králíka pít vodu, nejlépe čerstvou. Džusy ap. slazené nápoje bych moc nezkoušel, minimálně průjem rozhodně hrozí.

Další odpovědi
anonym

RADŠI FERNETA, PRO ZLEPŠENÍ NÁLADY.........to teda slyším poprvé, naco do něj chceš cpát džus? Králík pije vodu, to je jasný :))

savyla

Čaj ne,Džus jen domácí neslazený.To mu rovnou dej jablko a on si ho rozkouše.
Doplňuji:
Nejlepší jak pro lidi tak pro zvířata samozřejmě nesycená voda čerstvá z kohoutku.

natybubu

chovám morčat a je dobré jim dát někdy citronový čaj nebo OPRAVDU 100% DŽUS BEZ SLADIDEL!!!!! myslím si že u králíků a jiných hlodavců stejné

Lukasy

Mužeš, ale neměl by to mit nějak často.

čelsi

ano jestli mu to bude chutnat…