vicix8

Můžu dát do desky 2 paměti 800MHz, když už tam mám dvě 667Mhz?

Mám desku GIGABYTE GA-EG41MF-US2H. Mám dva sloty zabrané dvěma pamětma 2×1GB 667Mhz a tak se ptám jestli ttam přidám dvě 2×1GB 800MHz, jestli to počíčač vůbec vezme, popř. jestli všechny paměti budou fungovat

Nejlepší odpověď
anonym

ano můžete … rychlejší paměti se automaticky podtaktují na 667MHz tak, aby všechny běžely na stejné frekvenci. Dbejte pouze na to, aby byly typu DDR2. Novější a levnější DDR3 by vám v této desce nefungovaly vůbec.