tom004

Dát je tam samozřejmě můžeš,pokud souhlasí impedančně s výstupem na autoradiu,nebo autozesilovači­.Jenom nnevím,k čemu tam budou dobrý.Autorepro je trochu odlišná kategorie.
Doplňuji:
Odkaz je v pohodě.O těch bednách se to říci nedá.Jsou dobrý,ale tak do obýváku.

Další odpovědi
venkovan

Kdyby se ti nevešly do auta, dej je na přívěs. Jen dej pozor, aby je někdo neukradl i s přívěsem.
Ale naokraj – v autě má být takový hluk aby řidič dobře slyšel co se děje venku okolo něj. Ono přibrzdit třeba rozjeté hasiče proto, že přes hlasitou hudbu není slyšet jejich siréna není to co na silnice patří.

Děda Louda

Až je tam budeš dávat, hodně ti pomůže nejdřív otevřít dveře, nebo aspoň je někomu podej otevřeným okénkem.
Z obrázku je vidět, že jsou to fakt fešáci.

Ar

Do auta potřebuješ 4 ohms reproduktory. Tyhle jsou do auta celkově nevhodné. Raději vybírej třeba tady http://auto.au­kro.cz/listin­g.php/search?sg=0&strin­g=reproduktory&ca­tegory=8534

dalibory

Radši se podívej na tyto repráky: https://www.2din­.cz/reprodukto­ry/