Janilivi

Můžu cvičit ve škole s menstruací?

Včera jsem dostala první menstruaci, a hned ve středu máme tělocvik. Bydlím pouze s tátou, a nechci mu říct že jsem to dostala. Proto mi nemůže napsat omluvenku. Dala by jsem si tampon, ale bojím se toho. Bolí to?
Je mi za 14 dnů 12 let.
Děkuji za odpovědi

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
midlajs

Tampon-Nebolí

Doplňuji:
Nepleť si hlavu tamponama. Kup si nejslabsi vlozky s kridylky. Az si zvyknes, ze Ti prichazi kazdy mesic a dokazes se o sebe postarat, tak teprve pak patrej dalx jak si „tyden“ vic uzit v pohodli. K tomu jsou urceny treba tampony.
A hlavne, menstruace neni nemoc. Takze nechapu, proc bys potrebovala omluvenku. A kdyz jsme u toho, proc bys to nerekla tatovi? Bude jen rad, ze Ti muze pomoc a nebo naopak Ti pomuze sehnat nekoho blizsiho, co Ti o tom muze vic povedet.

Další odpovědi
Ňuňátko

Tampon-Nebolí

Musíš si koupit správnou velikost tamponu.
Musíš si ho dát co nejdál a hlavně to tam nestrčit stím provázkem.

hubice

Tampon-Nebolí

kup si mini

Drap

Tampon-Nebolí

,

anonym

Tampon-Nebolí

Já cvičil i jednou s učitelkou,cvičení s ní byla švanda.

Keiko

Je normalka cvičit, tampony neboli, ale měli by se používat až od 15 ;)