iwetax

Můžu cítit pohyby už ve 13.týdnu?

Čekám druhé dítě a mě se od včerejška zdá, že už chvílema cítím pohyby. Podle informací je to ještě brzo, jenže to šimrání určitě není ve střevech. Asi už mám halucinace.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak,že podle gynekologa to možné není.Tak to budou halucinace.Je to v knize Dítě.

Další odpovědi
BENYTA

Pohyby jsem cítila až po ukončeném 16.týdnu a gratuluju, Ivetko.

Ella

To není možné. V 13. týdnu těhotenství měří vaše budoucí miminko pouhých 7,5 cm a váží kolem 30 g.
Možná je to tím, že se na miminko tak těšíte, že chcete už jeho pohyby cítit =)
Jinak přeji mnoho štěstí vám i novému přírůstku do rodiny =)

Zdroj: http://www.na­seporodnice.cz/